Daniel "Darek69" Synek

Věk: 24.9
Datum narození: 20.12.1994
Bydliště: Ohio
Kontakt: 722206747

ZÁVODY
Oblíbené v zimním čtyřboji: Hod na koš
Oblíbené v atletickém víceboji: Skok do dálky

FLORBAL
Pozice: útočník
Držení hole: levá
Výška: 180 cm
Hmotnost: 58 kg

Závody

ZávodKategorie Umístění
Krajské kolo soutěže v zimním čtyřboji - skákání přes švihadlo (7. 3. 2009) Starší žáci II3. místo
Krajské kolo soutěže v zimním čtyřboji (7. 3. 2009) Starší žáci II7. místo
Regionální kolo soutěže v zimním čtyřboji - skákání přes švihadlo (7. 2. 2009) Starší žáci II3. místo
Regionální kolo soutěže v zimním čtyřboji (7. 2. 2009) Starší žáci II3. místo


Florbal

Kategorie UmístěníHráči
Open Air 2010 - dospělí (20. 6. 2010)
 -7. místoPavel Hein, Daniel Moravec, Michal Nedorost, David Novotný, Daniel Synek, Radek Šendera, Petr Šimeček, Michal Škop, Jaroslav Žáček
Florbalový turnaj - Hanušovice (14. 3. 2010)
 Žáci2. místoJan Heřmanský, David Kamenický, David Novotný, Jakub Plhal, Jan Růžička, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
Jasmine cup 2010 (9. 1. 2010)
 -5. místoJan Blahník, Petr Kubelka, David Novotný, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
O pohár OZP (6. 11. 2009)
 Žáci2. místoJan Heřmanský, David Novotný, Jan Růžička, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera, Jan Šuhájek
Otevřený turnaj ve FLORBALU (17. 10. 2009)
 Starší žáci2. místoDavid Novotný, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
Open Air 2009 - žáci (20. 6. 2009)
 Starší žáci2. místoJan Heřmanský, Jan Růžička, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera, Michal Vávra
Jaroměř Open (13. 6. 2009)
 Muži7. místoMilan Bis, Lukáš Fajt, Martin Jelínek, David Novotný, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Vít Stanislav, Daniel Synek, Adam Táborský, Jaroslav Žáček
Florbalový turnaj žáků, dorostenců a mužů (15. 3. 2009)
 Dorostenci a muži6. místoMilan Bis, Martin Jelínek, Ondřej Langr, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Lukáš Voráček, Jaroslav Žáček
 Žáci5. místoJan Blahník, Jakub Friede, Jan Heřmanský, Daniel Moravec, David Novotný, Jakub Plhal, Jan Růžička, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Lukáš Voráček
Jasmine Cup 2009 (17. 1. 2009)
 Muži6. místoMartin Jelínek, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Jaroslav Žáček
O pohár OZP (8. 11. 2008)
 Žáci3. místoJakub Friede, Jan Heřmanský, Jan Jelínek, Daniel Moravec, David Novotný, Jan Růžička, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
 Muži5. místoMilan Bis, Lukáš Friede, Tomáš Ilovský, Martin Jelínek, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Jaroslav Žáček
Otevřený turnaj ve FLORBALU (18. 10. 2008)
 Starší žáci1. místoJakub Friede, Daniel Moravec, David Novotný, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
Open Air 2008 - žáci (21. 6. 2008)
 Starší žáci3. místoJan Heřmanský, Daniel Moravec, David Novotný, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
Florbalový turnaj žáků (8. 3. 2008)
 Žáci3. místoJan Heřmanský, Ondřej Langr, Daniel Mlynář, David Novotný, Jan Růžička, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera, Michal Vávra
Jasmine Cup 2008 (19. 1. 2008)
 Dospělí4. místoJakub Friede, Milan Hernych, Martin Jelínek, Ondřej Langr, Daniel Moravec, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Josef Řehák, Dan Seibert, Ondřej Schwarz, Jakub Súkeník, Daniel Synek
Natalia cup 2007 (8. 12. 2007)
 Mladší žáci1. místoJan Heřmanský, David Novotný, Jan Růžička, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera, Michal Vávra
O pohár OZP (11. 11. 2007)
 Žáci6. místoAdam Jošt, David Novotný, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek
Florbalový turnaj mužů, žen, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (10. 11. 2007)
 Žáci3. místoAdam Jošt, David Novotný, Josef Řehák, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
Otevřený turnaje ve florbalu (20. 10. 2007)
 Starší žáci9. místoJakub Friede, Daniel Moravec, David Novotný, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
Open Air 2007 (12. 5. 2007)
 Starší žáci6. místoJakub Friede, Daniel Moravec, David Novotný, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
FLORBALCUP 2007 (28. 4. 2007)
 4. - 6. třída1. místoJakub Friede, David Novotný, Jan Růžička, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera
Regionální kolo ve florbalu dospělých, dorostu a žactva pro rok 2007 (28. 1. 2007)
 Žáci3. místoAdam Jošt, Ondřej Langr, David Novotný, Jakub Ondráček, Jan Radimský, Vojta Růžička, Daniel Synek, Jaroslav Žáček
Otevřený turnaj ve FLORBALU (14. 10. 2006)
 Starší žáci5. místoJakub Friede, Lukáš Friede, David Novotný, Daniel Synek, Jaroslav Žáček


Brännball

Kategorie UmístěníHráči
Republikové finále ČASPV v Brännballu žactva (5. 6. 2009)
 Žactvo10. místoMichal Borovec, Jan Heřmanský, Katka Joštová, David Novotný, Lucie Pataki, Jakub Plhal, Jan Růžička, Josef Řehák, Dominik Říha, Ondřej Schwarz, Daniel Synek, Radek Šendera, Michal Vávra